Co jsou TvojeKrabičky?

 

Naše krabičky jsou plné surovin, které jsou zdravé, barevné a plné chutí. Jsou zdravé a přitom žravé!

A v čem jsou tedy jiné?

Naše krabičky vznikly pro všechny, kteří by rádi vyzkoušeli zdravou stravu bohatou na živiny, odpovídající zdravému životnímu stylu a zároveň aby jídla byla chutná. Znám spoustu lidí, kteří by se rádi začali stravovat zdravěji, bohužel díky zajetým modelům mnohdy netuší, jak na to. Z jakých potravin? Jakou tepelnou úpravou? A hlavně - jak, aby mi jídla opravdu chutnala?

Jsme tým profesionálních kuchařů. Doposud byla naše kuchyně zaměřená především na klasická česká jídla. Knedlíček, omáčenky, vepřo-knedlo-zelo... mňam! 

I my se ale vyvíjíme, doba jde dopředu a zjišťujeme (a asi to bude i věkem :-)), že se čím dál víc zajímáme o to, jak svému tělu dopřát kvalitu namísto kvantity. 

Smíchali jsme tedy zdravé ingredience s kilogramy našich zkušeností, špetkou odvahy a snítkem našeho zápalu a vznikly zdravé krabičky, které přivážíme přímo k Vám.

Nejsme výživoví poradci, nejedeme v zákazech, chceme si jídlo užít. Proto se náš jídelníček opírá o principy low carb stravování.

text

O co jde?

Low carb styl je založen na snížení příjmu sacharidů, zachování množství bílkovin a mírném zvýšení zdravých tuků (semínka, ořechy, avokádo a jiné). To vše doplněno a pořádnou porci zeleniny bohaté na vitamíny a vlákninu. Díky tomu má tělo dostatek pohonu pro správné fungování, nehladoví, má energii a vyplavuje endorfiny :-) 

Každý den Vám dovezeme 3 jídla. Zbytek je na Vás. Poslouchejte svoje tělo. Máte chuť na sladké? Honí Vás mlsná? Přidejte bílkoviny, např. trochu kvalitní šunky, tvrdého sýru, plnotučný jogurt a samozřejmě zeleniny neomezeně. 

Vyzkoušejte něco nového, co Vám bude chutnat a zároveň tím uděláte dobře svému tělu.

Jídla jsou připravována v plně vybaveném gastroprovozu za přísných hygienických podmínek a jsou šokově zchlazena. Díky tomu si můžeme dovolit Vám dovézt jídla rovnou na dva dny. I Vy jídla skladujte v chladu do +6°C. Případný ohřev je možný i přímo v krabičkách, stačí jen propíchnout vrchní průhlednou fólii a jídlo ohřát v mikrovlnné troubě. 

Jak objednat naleznete zde.

Aktuální jídelníček zde

Objednáte přes e-shop zde nebo telefonicky na čísle 728 786 829.

Těšíme se, až TvojeKrabičky přivezeme i k Vám!